Witaj w moim śnie strudzony podróżniku!

Nadszedł czas abyś poznał to co niepoznane.
Zamknij oczy i śnij. Śnij o ludziach, radości i miłości. Lecz nie zapomnij o cierpieniu, smutku i śmierci. Wiedz, że życie nigdy niejest słodkie albo gorzkie. Świat to mieszanina smaków w których nam dane jest się odnaleźć zaznając po trosze z każdego.

Wieści ze świata snu:

15.10.2006 - Ze świata iluzji znów wyjżały nowe twory. (4 djęcia robione i edytowane w pełni przezemnie.)

12.10.2006 - Kiedyś ktoś chciał żebym napisał opowiadanie o pewnym zjawisku naturalnym. Zgodziłęm się bo lubię tą osobę a pomysł... no cóż... Kiedy po dłuugim czasie przyszła mi ochota na pisanie konwencja opowiadania troszkę się zmieniła i powstało to co powstało. Oddaję wam dziś do przeczytania opowiadanie "Krew". Cieszył bym się też bardzo gdybyście napisali pare słów (mile widziane też zdania) na temat tego opowiadanka w Sennych (zwanych inaczej księgą gości) lub prywatnie na gg.

08.09.2006 - Kiedyś na bloga napisałem coś co zatytuowałem "Z pamiętnika anielicy...". Powiedziałem, że być może będzie kontynuacja. Dziś napisałem kolejne cztery części. Miłego czytania i rad bym był gdybym w księdze gości (senni) albo prywatnie poznał opinie na temat tego tworu.

24.07.2006 - Dziś pojawił się kolejny sen ("Tak jak każdy zwykły dzień."). Jesto to coś z nutką erotyzmu. Zachęcam do komentowania w Sennych.

14.07.2006 - W śród moich snów pojawił się kolejny ("Koty") który wykradłem z głowy Kibi_Kibi. Zapraszam do komentowania w Sennych.

10.07.2006 - W świecie iluzji znalazły się nowe obrazy wyśnione przez Michała B. i zmaterializowane przeze mnie.

12.05.2006 - Dochodzą moje sny ("Samotność", "Szkarłatna łza", "Sen", "Killer") oraz sny zasłyszane (Agata P. "*** "i "Wampir", Michał B. "Bezsenność"). Zawitajcie do sennych i zostawcie tam swój ślad.

05.05.2006 - Sen się ziścił.